Koolide huvijuhid

14.02.17
PÕHIKOOLID
     
Halliste Põhikool Milvi Kull milvi@halliste.vil.ee  
Heimtali Põhikool     Eneli Rimpel huvijuht@heimtali.vil.ee 43 51 096
Holstre Kool Eve All eve.all@mail.ee 504 8539
Kalmetu Põhikool     43 27 119; 56 717 534
Kirivere Põhikool     437 8519; 53 474 948
Kolga-Jaani Põhikool Eha Fedorov ehahuvijuht@hot.ee 43 28 154; 51 69 129
Kõpu Põhikool     43 96 726; 51 27 678
Leie Põhikool     43 95 131; 50 50 204
Mõisaküla Kool                              43 64 118; 58 203 903
Olustvere Põhikool Agnes Kurg             agnes.kurg@olustvere.edu.ee 43 74 393
Paistu Põhikool Kristi Pajuste   kristi.pajuste@mail.ee 56 600 951
Saarepeedi Põhikool  Meret Anson meret.anson@mail.ee 43 90 240; 53 300 553
Suure-Jaani kool Siivi Tõnuri huvijuht@sjk.edu.ee  
Viljandi Jakobsoni Kool Moonika Pärna moonika.parna@vjk.vil.ee  
Viljandi Kaare Kool Kätlin Tatar katlin@vkk.vil.ee 43 46 399; 52 54 147
Viljandi Kesklinna Kool Elina Tirgo elina.tirgo@klk.vil.ee 43 47 260
Viljandi Paalalinna Kool Karin Kiilaspä karin.kiilaspa@paalalinna.ee 43 44 033
Viljandi Vaba Waldorfkool         Aurika Karus      aurika.karus@mail.ee 43 34 537; 55 648 528
Viiratsi kool Natali Joonas natali.joonas@gmail.com  
Võhma kool      
GÜMNAASIUMID      
Abja Gümnaasium Christi Lõhmus christi.lohmus@abjag.vil.ee 44 92 639; 
August Kitzbergi nim. Gümnaasium Mairi Jõgiaas huvijuht@akg.vil.ee 43 41 108; 
Suure-Jaani Gümnaasium Siivi Tõnuri huvijuht@sjk.edu.ee 43 72 050; 52 01 743
Tarvastu Gümnaasium Romet Koser romet.koser@tarvastu.vil.ee 43 66 195; 52 07 276
Viljandi Gümnaasium Ave Alvre ave.alvre@vilgym.edu.ee 56150797
Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium Pille Varusk pille.varusk@mail.ee 43 34 396
KUTSEKOOLID      
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool    Anu Kivi  Anukivi007@gmail.com 43 74 244
Viljandi Kutseõppekeskus Kati Undla kati.undla@vikk.ee 43 51 025; 520 0601
LINNAASUTUSED      
Viljandi Avatud Noortetehas (VANT)

Ege Enok,

noorsootöö koordinaator      

ege@sakalakeskus.ee

58544849

 

Viljandi Linnaraamatukogu        Epp Raudsepp laste- ja noortetöö spetsialist       epp.raudsepp@raamatukogu.viljandi.ee 43 38 666