Noortekeskused ja -toad

31.01.17

NOORTEKESKUSED JA -TOAD

     

Abja Noortekeskus

Liisi Rääbus

noortetuba@abja.ee

43 45 815 

Holstre ja Paistu noortetoad

Piia Mänd

kultuurijuht1@gmail.com

56 674 401

Kaarli noortetuba

Sille Tars

siludik@hot.ee

5 055 788

Karksi-Nuia Noortekeskus

Illika Orav

noortekeskus@karksi.ee

4 336 095

Kolga-Jaani Avatud Noortekeskus

Eha Fedorov

ehafedorov@k-jaani.vil.ee

 

Kõo noortetuba

Eda Piilmann

kultuur@koo.ee

5301 2279

Kõpu Noortetuba

Krista Lillemäe 

krista.lillemae@gmail.com

51 70 578

Ande Reiman

ande.reiman@mail.ee

5373 7279

Leie noortetuba

Elli Mets

elli.mets@mail.ee

53 861 560

Mõisaküla Noortetuba Kaja Õigus kaja.oigus@gmail.com  

Paala noortetuba

Tjorven-Hele Soomets 

tjorven@suure-jaani.ee

4371382; 59048118

Ramsi Vaba Aja Keskuse noortetuba

Mairi Närripä

ramsi.noored@viljandivald.ee

4 354 631

Saarepeedi noortetuba MTÜ SNAK

Meret Anson

meret.anson@mail.ee

5330 0553

Suure-Jaani Noortekeskus

Marlen Silm

marlen@suure-jaani.ee

4371382;

5656 0903

Sürgavere noortetuba

Ann Randmäe ann@suure-jaani.ee  

Tarvastu Avatud Noortekeskus

Marianne Salomets

noortekeskus@tarvastu.ee

52 18 761

Vastemõisa noortetuba

Tjorven-Hele Soomets

tjorven@suure-jaani.ee

4371382; 59048118

Viljandi Avatud Noortetuba

Mart Saar

Katrin Kangus

Sandra Leis

mart@sakalakeskus.ee

katrin@sakalakeskus.ee

sandra@sakalakeskus.ee

58544849

58544648
433 3991

Viljandimaa Rajaleidja Keskus (karjääriteenused)

Marili Lenk

Eliise Vainurm

viljandirajaleidja@gmail.com

43 33 994
Võhma Avatud Noortetuba Tiina Tart noored@vohma.ee 5665 1464