Raamatukogud

2.01.17

Raamatukogu

Juhataja

e-post

Telefon

Viljandi Linnaraamatukogu

 

raamatukogu@raamatukogu.viljandi.ee

4338660

Direktor

Reet Lubi

 

reet.lubi@raamatukogu.viljandi.ee

4338670

Peaspetsialist

Ülle Rüütel

ylle.ryytel@raamatukogu.viljandi.e

4338669

Teenindusjuht

Rene Vahtra

rene.vahtra@raamatukogu.viljandi.ee

4338683

Huvijuht

Triin Laas triin.laas@raamatukogu.viljandi.ee 4338673
komplekteerimisosakonna juhataja Liivi Metsmaa liivi.metsmaa@raamatukogu.viljandi.ee 4338674

raamatukoguhoidja, Ameerika Teabepunkti koordinaator

Elle Sihver

elle.sihver@raamatukogu.viljandi.ee

4338682

laste- ja noortetöö spetsialist

Epp Raudsepp

epp.raudsepp@raamatukogu.viljandi.ee

4338666

Abja raamatukogu

Ingrit Porkanen
Mariliis Järvelt

abjarmtk@abja.ee

4360166

Karksi-Nuia raamatukogu

Mare Torim

nuialrk@karksi.ee

4355526

Mõisaküla raamatukogu

Evi Oissar

raamatukogu@moisakyla.ee

4364103

Suure-Jaani raamatukogu

Merike Mikkor
Kalli Kuhi

rk.suure-jaani@suure-jaani.ee

4371385

Võhma Linnaraamatukogu

Maire Ränkel
Bianka Ränkel

mairerankel@gmail.com

4377305

Halliste raamatukogu

Sirle Tellis

hallisteraamat@hot.ee

4363118

Heimtali raamatukogu

Astrid Kuusik

astrid.kuusik@viljandivald.ee

4398230

Holstre raamatukogu

Ene Karu

holstre.raamatukogu@viljandivald.ee

4349673

Kamara raamatukogu

Eve Raska

kamararaamatukogu@hot.ee

4364295

Karksi raamatukogu

Tea Saaremägi

karksi.rmk@karksi.ee

4332736

Karula raamatukogu

Maire Paluoja

karula.raamatukogu@viljandivald.ee

4396330

Kolga-Jaani raamatukogu

Merike Andresson

merike.andresson@kolga-jaani.ee

4328184

Kõo raamatukogu

Ille Riisk
Inna Aus

raamat@koo.ee

4378549

Kõpu raamatukogu

Velje Paakspuu

raamatukogu@kopu.ee

4396621

Kärstna raamatukogu

Valda Meister

karstrmk@tarvastu.ee

4367310

Leie raamatukogu

Taimi Russki

taimi@leie.vil.ee

4395149

Lilli raamatukogu

Merike Soovik

lilli.rmk@karksi.ee

4332416

Meleski raamatukogu

Astrid Dreving

meleskirk@hot.ee

4395325

Oiu raamatukogu

Aita Arula

oiurk@hot.ee

4395540

Olustvere raamatukogu

Elvi Mägi
Reet Marjapuu

raamatukogu@olustvere.edu.ee

4374264

Paala raamatukogu Liia Viigand rk.paala@suure-jaani.ee 4379319

Paistu raamatukogu

Vivika Virgu

vivika.virgu@viljandivald.ee

4359657

Pilistvere raamatukogu

Ille Riisk

ille.riisk@mail.ee

4359834

Puiatu raamatukogu

Tiina Torim

puiatu.raamatukogu@viljandivald.ee

4398371

Päri raamatukogu

Sirje Saard

pari.raamatukogu@viljandivald.ee

4333447

Pärsti raamatukogu

Olga Sööt
Marju Subi

parsti.raamatukogu@viljandivald.ee

4324630

Ramsi raamatukogu

Vaike Hantson

ramsi.raamatukogu@viljandivald.ee

4354365

Saarepeedi raamatukogu

Ülle Lilleoks

saarepeedi.raamatukogu@viljandivald.ee

4390144

Suislepa raamatukogu

Kairi Lõhmus

suislepark@tarvastu.ee

4369322

Sürgavere raamatukogu

Piret Luup

rk.syrgavere@suure-jaani.ee

4375319

Tarvastu raamatukogu

Aili Anderson
Marika Hein
Siiri Lihu

raamatukogu@tarvastu.ee

4366260

Tuhalaane raamatukogu

Anneli Anijärv

tuhalaane@karksi.ee

4332137

Tänassilma raamatukogu

Aita Härm

raamatukogu@kalmetu.vil.ee

4327121

Tääksi raamatukogu

Nadežda Hansen

nadja@taaksi.vil.ee

4377464

Uue-Kariste raamatukogu

Kaja Parts

uuekark@hot.ee

4359233

Uusna raamatukogu

Tiia Paistu

uusna.raamatukogu@viljandivald.ee

4357140

Vana-Võidu raamatukogu

Erika Lond

raamatukogu@vykk.vil.ee

4351029

Vastemõisa raamatukogu

Merle Rang

rk.vastemoisa@suure-jaani.ee

4397298

Viiratsi raamatukogu

Piret Viira
Kai Oidermaa

viiratsi.raamatukogu@viljandivald.ee

4351438

Väluste raamatukogu

Marika Hein

valusteraamat@tarvastu.ee

4367125

Õisu raamatukogu

Anne Järvis

anne.jarvis@mail.ee

4365124