Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandimaa Arenduskeskus koos heade partneritega kuulutab välja ettevõtjate tunnustamise 2017

Viljandimaa ettevõtjate tunnustamise eesmärgiks on maakonna ettevõtjate tegevuse väärtustamine. Auhinna väljaandmise on ellu kutsunud SA Viljandimaa Arenduskeskus, Viljandi Maavalitsus ja Viljandimaa Omavalitsuste Liit. Auhindu jagatakse viies kategoorias:

 

1.       Auhind „Viljandimaa maaelu edendaja 2017" antakse välja ettevõtjale, kes tegutseb väljaspool Viljandi linna ja kes on aktiivselt osalenud kogukonna tegevuses ning panustanud oma piirkonna arengusse

 

2.       Auhind „Viljandimaa edukas alustanud ettevõtja 2017" antakse välja kuni 3 aastat tegutsenud (registreeritud mitte varem kui 01.01.2013) ettevõtjale, kes on oma tegevuse edukalt käivitanud.

 

3.       Auhind „Viljandimaa parim väikeettevõte 2017" antakse välja rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise majandustegevuse ja ekspordivõimega lisandväärtust loovale ettevõttele, milles on kuni 50 töötajat.

 

4.       Auhind „Viljandimaa parim suurettevõte 2017" antakse välja rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise majandustegevuse ja ekspordivõimega lisandväärtust loovale ettevõttele, milles on rohkem kui 50 töötajat.

 

5.       Auhind  „Viljandimaa loomevaldkonna ettevõtja 2017" antakse ettevõtjale või MTÜ-le, kes on loonud kultuuripärandil põhineva toote või teenuse alates 01.01.2013.

 

Ettevõtjate tunnustamise statuudiga saab tutvuda ning viited kandidaatide esitamiseks ja täpsemad juhised leiate Arenduskeskuse kodulehelt, vt http://arenduskeskus.viljandimaa.ee/.

 

Auhindadele esitamine toimub kuni 15. juulini 2017 ja auhinnad antakse pidulikult üle Viljandimaa ettevõtlusnädal 5. oktoobril 2017.

 

Viljandimaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku. Maakondlikud arenduskeskused (MAKid) tegutsevad Eesti kõigis maakondades ja nende ülesandeks on nõustada ja arendada nii alustavaid kui tegutsevaid ettevõtjaid ja kodanikeühendusi ning toetada igal võimalikul viisil piirkonna arengut.

 

Lisainfo:

 

Tiina Pitsenko

Ettevõtluskonsultant

SA Viljandimaa Arenduskeskus

Tel: 5788 0236

E-post: tiina.pitsenko@viljandimaa.ee