Noortekeskused ja -toad

15.09.17

NOORTEKESKUSED JA -TOAD

     

Abja Noortekeskus

Liisi Rääbus

noortetuba@abja.ee

43 45 815 

Paistu noortetoad

Piia Mänd

kultuurijuht1@gmail.com

56 674 401

Karksi-Nuia Noortekeskus

Illika Orav

noortekeskus@karksi.ee

4 336 095

Kolga-Jaani Avatud Noortekeskus

Eha Fedorov

ehafedorov@k-jaani.vil.ee

51 69 129

Kõo noortetuba

Liina Nikonorova

noor@koo.ee

522 6488

Kõpu Noortetuba

Kätlin Kink

katlinkink@gmail.com

522 1846

Leie noortetuba

Elli Mets

elli.mets@mail.ee

53 617 346

Mõisaküla Noortetuba Kaja Õigus kaja.oigus@gmail.com 56 986 235

Paala noortetuba

Tjorven-Hele Soomets 

tjorven@suure-jaani.ee

56 986 235

Pilistvere Avatud Noortekeskus

Hermann Kalmus

hermann.kalmus@gmail.com

553 2789

Ramsi Vaba Aja Keskuse noortetuba

Mairi Närripä

ramsi.noored@viljandivald.ee

43 54 361

Saarepeedi noortetuba MTÜ SNAK

Meret Anson

meret.anson@mail.ee

5330 0553

Suure-Jaani Noortekeskus

Egle Sild

egle.sild@suure-jaani.ee

53777 851

Sürgavere noortetuba

Ann Randmäe ann@suure-jaani.ee 509 2258

Tarvastu Avatud Noortekeskus

Liis Lääts

noortekeskus@tarvastu.ee

435 1818

Vastemõisa noortetuba

Tjorven-Hele Soomets

tjorven@suure-jaani.ee

515 9253

Viljandi Avatud Noortetuba

Mart Saar

Katrin Kangus

Sandra Leis

mart@sakalakeskus.ee

katrin@sakalakeskus.ee

sandra@sakalakeskus.ee

58544849

58544648
433 3991

Võhma Avatud Noortetuba Tiina Tart noored@vohma.ee 5665 1464