Küla- ja rahvamajad

31.01.17
Asutus Nimi Kontakt
Abja Kultuurimaja

Tiiu Sommer

Kultuurimaja juhataja

 

Ülle Rõigas

sisulise töö koordinaator

43 60 055; 56 98 38 06

abjakultuurimaja@gmail.com 

Penuja külamaja Reet Paju

43 62 516

reet.paju.001@mail.ee

Kamara külatuba Eve Raska 43 64 295
Halliste Rahvamaja

Laine Pedaja,

juhataja

43 63 103; 52 56 049

lains@hot.ee

Kaarli Rahvamaja Deily Tatar

5886 1997
kaarlirahvamaja@gmail.com 

Uue-Kariste Rahvamaja Ivi Alp, juhataja

43 59 234; 53 44 89 05

ivi.alp@mail.ee

Vana-Kariste Rahvamaja Merle Hüva, juhataja

43 62 123

merlehuva@hot.ee

Rimmu rahvatuba Anneli Pälsing 502 4315
Päidre külatuba Lembit-Mart Toomsalu 56 64 28 10
Karksi Valla Kultuurikeskus

Kai Kannistu,

juhataja

43 55 513; 51 98 13 63

kultuurikeskus@karksi.ee

Lilli Külamaja Merike Soovik, juhataja

433 2416; 5382 3613

lilli.rmk@karksi.ee 

Karksi Külamaja

Tea Saaremägi,

juhataja

43 32 736; 55 98 77 70

tea.saaremagi@karksi.ee

Tuhalaane Külamaja Anneli Anijärv, juhataja

43 32 137; 53 46 63 47

anneli.anijarv@hot.ee

Sudiste Külamaja Krista Kuningmägi, perenaine

43 60 240; 56 22 59 81

sudistekyla@hot.ee

Murri Külamaja Leili Nael

43 31 602

leili.nael@mail.ee

Kolga-Jaani Villem Reimani nimeline Rahvamaja Hovard Nurme, juhataja

52 89 599

hovardnurme@hot.ee

Pilistvere Rahvamaja Silvi Annus, Kõo valla kultuuritöötaja

53 01 22 79

kultuur@koo.ee

Koksvere külamaja Tiina Leis 56 48 25 47
Mõisaküla Kultuurimaja Laine Pedaja, juhataja

43 64 108; 52 56 049,

kultuurimaja@moisakyla.ee

Paistu Rahvamaja Piia Mänd, juhataja

43 93 143; 56 67 44 01

kultuurijuht1@hot.ee

Loodi külatuba Vahur Ruut 43 98 588
Ramsi Vaba Aja Keskus Maire Rahnel, juhataja

43 54 363; 51 97 42 11

maire.rahnel@viljandivald.ee

Puiatu rahvamaja

Sirje Kannel,

MTÜ Puiatu Haridusselts

51 97 26 78

puiatu.haridusselts@viljandivald.ee

Heimtali rahvamaja (ERM) Anu Raud/ Merle Puusepp; MTÜ Heimtali Muuseumi Sõprade Selts 43 98 286 
Saarepeedi Rahvamaja Ille Mirka, juhataja

43 90 173; 52 34 605

ille.mirka@viljandivald.ee

Karula külatuba Helle Eensalu

53 45 09 69

helleeensalu@hot.ee

Moori külatuba Karmen Roos 53 94 21 02
Suure-Jaani Vallavalitsus

Leili Kuusk

avalike suhete spetsialist

43 55 433; 52 69 089

leili@suure-jaani.ee

Suure-Jaani Kultuurimaja

Anneli Kundla, direktor

 

Aire Levand, kunstiline juht

43 71 386, 504 1845

kul.suure-jaani@suure-jaani.ee

 

5332 1335

aire@suure-jaani.ee

Paala Rahvamaja Liia Viigand, juhataja

43 79 319

liia04@hot.ee

Vastemõisa Rahvamaja Rein Luup, juhataja

43 97 390; 52 64 590

kul.vastemoisa@suure-jaani.ee

Kuhjavere külamaja

Romeo Mukk, 

Kuhjavere Küla Selts

56 50 93 11

tire@hot.ee

Olustvere seltsimaja

Katti Mees,

Olustvere Maanaiste Selts

43 74 283 

katti.mees@mail.ee

Tääksi külamaja

Aivar Siimon,

külavanem

51 84 429

aix@paalalinn.ee

Ülde Külamaja Arvi Sarjas

53 44 31 12

arvi@greenving.ee

Aimla külamaja Maire Kitse 43 59 859
Kildu külamaja Heino Poska, Kildu külade ühendus

52 68 371

merle@vastemoisa.matti.ee

Tarvastu Vallavalitsus

Maive Feldmann,

haridus- ja kultuurinõunik

43 51 817; 56 56 49 71

maive.feldmann@tarvastu.ee

Mustla Rahvamaja

Liis Lääts

rahvamaja@tarvastu.ee

Sakala Keskus

Jaanus Kukk
juhataja

433 3992
info@sakalakeskus.ee

Soe Külamaja Evi Püvi 53 420 515
Suislepa Rahvamaja Berit Pool berit.pool@gmail.com
Tarvastu Käsitöökoda Riina Salm

436 6262, 5 380 7733

raamatukogu@tarvastu.ee

Viiratsi rahvamaja

Maire Paju, juhataja

 

Lee Lipp,

kunstiline juht

43 94 307; 53 42 99 02

maire.paju@viljandivald.ee

 

lee.lipp@viljandivald.ee

Tänassilma Rahvamaja Pille Sihver

43 27 100

 

Uusna külamaja Ulve Kannimäe, juhataja

43 20 280; 53 83 88 68

uusna.kylamaja@viljandivald.ee

Valma Infopunkt Anne Schvede

43 59 365; 51 98 14 23

anne.schvede@viljandivald.ee

Viljandi Linnavalitsus

Vilja Volmer, 

kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist

43 54 755; 55 61 884

vilja.volmer@viljandi.ee

Võhma Vaba Aja Keskus

Evelyn Härm, 

Võhma Vaba Aja Keskuse juhataja

43 77 253; 5305 0886

vak@vohma.ee

Viljandi Maavalitsus

Piia Mänd

kultuurispetsialist 

5302 3135