Küla- ja rahvamajad

3.10.22
KULTUURI-, RAHVA- ja KÜLAMAJAD
Asutuse nimi  Omavalitsus Kontaktisiku nimi ; telefoni number; e-post
Abja kultuurimaja Mulgi vald Lauri Sepp; 5698 3806; abjakultuurimaja@gmail.com
Halliste rahvamaja Mulgi vald Deily Tatar; 5886 1997; hallisterahvamaja@mulgivald.ee
Kaarli rahvamaja Mulgi vald Deily Tatar; 5628 4463; deilytatar@gmail.com
Karksi-Nuia Kultuurikeskus Mulgi vald Leana Liivson; 435 5513; kultuurikeskus@karksi.ee
Karksi Külamaja Mulgi vald Tea Saaremägi; 5598 7770; Tea.Saaremagi@karksi.ee
Lilli Külamaja Mulgi vald Merike Soovik; 433 2416; 5382 3613; merike.soovik@karksi.ee
Penuja Külamaja Mulgi vald Reet Paju; 5360 3905; reet.paju.001@mail.ee
Sudiste külamaja, Sudiste Maanaiste Selts Mulgi vald Krista Kunimägi; 5622 5981; Sudiste@mulgivald.ee
Tuhalaane külamaja Mulgi vald Anneli Anijärv; 433 2137; tuhalaane@karksi.ee
Uue-Kariste Rahvamaja Mulgi vald Ivi Alp; 5348 2842; ivi.alp@mail.ee
Vana-Kariste seltsimaja Mulgi vald Liina Paumere; 5559 4377; liina.paumere@gmail.com
Koksvere Maanaiste Selts Põhja-Sakala vald Tiina Leis; 5648 2547
Põhja-Sakala Kultuurikeskus Põhja-Sakala vald Sirje Fedjuk; 517 2067;sirje.fedjuk@pohja-sakala.ee
Põhja-Sakala Kultuurikeskuse struktuuriüksus Paala Rahvamaja Põhja-Sakala vald  
Põhja-Sakala Kultuurikeskuse struktuuriüksus Pilistvere Rahvamaja Põhja-Sakala vald Silvi Annus; 5301 2279; kultuur@koo.ee
Põhja-Sakala Kultuurikeskuse struktuuriüksus Suure-Jaani kultuurimaja Põhja-Sakala vald  
Põhja-Sakala Kultuurikeskuse struktuuriüksus Sürgavere Kultuurimaja Põhja-Sakala vald  
Põhja-Sakala Kultuurikeskuse struktuuriüksus Vastemõisa Rahvamaja Põhja-Sakala vald  
Põhja-Sakala Kultuurikeskuse struktuuriüksus Võhma Vaba Aja Keskus Põhja-Sakala vald  
Sakala Keskus Viljandi linn Jaanus Kukk; 5918 0003; jaanus.kukk@sakalakeskus.ee
Holstre magasiait, MTÜ Holstre Külaselts Viljandi vald Marika Kivistik; 524 3056; marika@holstrekool.ee
Kärstna Vaba Aja Keskus Viljandi vald Urve Kass; 526 2901; urve.kass@viljandivald.ee
Mustla Rahvamaja Viljandi vald Indrek Mällo; 5887 9498; mustla.rahvamaja@viljandivald.ee
Paistu Rahvamaja Viljandi vald Kt. Eve All; 5302 3135; paistu.rahvamaja@viljandivald.ee
Puiatu rahvamaja, Puiatu Haridusselts Viljandi vald Sirje Kannel; 5197 2678; puiatu.haridusselts@gmail.com
Ramsi Vaba Aja Keskus Viljandi vald Maire Rahnel; 5197 4211; maire.rahnel@viljandivald.ee
Saarepeedi Rahvamaja Viljandi vald Ille Mirka; 523 4605; ille.mirka@viljandivald.ee
Soe Külamaja Viljandi vald Evi Püvi; 5342 0515; kivipuh08@gmail.com
Tarvastu käsitöökoda Viljandi vald Aili Anderson; 5668 2230; aili.anderson@viljandivald.ee
Tänassilma Rahvamaja Viljandi vald Pille Sihver; 5332 9889; pille.sihver@viljandivald.ee
Uusna külamaja Viljandi vald Ulve Kannimäe; 5383 8868; uusna.kylamaja@viljandivald.ee
Valma külamaja Viljandi vald Anne Schvede; 5198 1423; valma.kylamaja@viljandivald.ee
Viiratsi rahvamaja Viljandi vald Anni Sikk; 5342 6820; anni.sikk@viljandivald.ee
Villem Reimani nimeline Kolga-Jaani Rahvamaja Viljandi vald 5300 9345; evelyn.harm@viljandivald.ee